2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Śląskie
  6. Szkolnictwo - Bytom
Dodane 09 maja 2024

Dyrektor Przedszkola i Żłobka - Bytom

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

KOGUT to działająca od ponad 10 lat sieć aktywnych przedszkoli i żłobków niepublicznych, posiadająca swoje placówki w wielu polskich miastach. Dobra renoma oraz zaufanie jakim obdarzają nas Rodzice, pozwala nam na tworzenie nowych oddziałów i placówek. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

DYREKTOR PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA

Miejsce pracy: Bytom, ul Orzegowska

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie bieżącą działalnością placówki;

  • budowanie przewagi konkurencyjnej poprzez ciekawą ofertę edukacyjną oraz wysokie standardy opieki;

  • utrzymywanie dobrego kontaktu z Rodzicami;

  • zarządzanie pracownikami, budowanie zespołu poprzez integrację, motywację i inspirowanie, wspieranie nauczycieli i opiekunów w codziennej pracy;

  • prowadzenie nadzoru pedagogicznego;

  • prowadzenie dokumentacji placówki;

  • prowadzenie rekrutacji dzieci;

  • reprezentowanie placówki w środowisku lokalnym, dbanie o jego rozwój i wizerunek.

 Nasze oczekiwania

  • wykształcenie wyższe pedagogiczne;

  • studia podyplomowe lub kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą;

  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi, w tym na stanowisku nauczyciela;

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym w placówce opiekuńczo-wychowawczej;

  • umiejętności organizacyjne, samodzielność w pracy;

  • otwartość na samodoskonalenie i innowacyjne metody pracy.

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej, profesjonalnie wyposażonej placówce o wysokiej renomie wśród Rodziców;

  • budżet na pomoce dydaktyczne;

  • przyjazną atmosferę z nastawieniem na dobro dziecka;

  • udział w szkoleniach i warsztatach;

  • możliwość zdobycia awansu zawodowego;

  • bezpłatną opiekę w przedszkolu dla dzieci pracowników;

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę;

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych kompetencji.

Jesteś zainteresowana/y? – wyślij CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

Chcesz dowiedzieć się więcej? – odwiedź naszą stronę www.przedszkolekogut.pl , zadzwoń lub napisz.

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 917121882