2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Śląskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Pyrzowice
Dodane 30 kwietnia 2024

Dostawca pizzy Restauracja Atmosfera w Pyrzowicach

Lokalizacja

Pyrzowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Restauracja Atmosfera w Pyrzowicach poszukuje pracownika na stanowisko:

  • dostawca pizzy

Zakres obowiązków:

  • dostarczanie zamówień do klientów Restauracji Atmosfera

  • utrzymanie wysokiej jakości usług dla klientów

  • zarządzanie gotówką i obsługa terminala płatniczego

  • utrzymanie pojazdu w dobrym stanie technicznym i dbanie o jego czystość

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kategorii B

  • dobra znajomość topografii okolicznych miejscowości

  • umiejętność pracowania pod presją czasu

  • aktualnej książeczki sanepidowskiej

  • dyspozycyjności

  • zaangażowania

  • wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznym, energicznym zespole

  • elastyczny czas pracy

  • pracę bez doświadczenia, z możliwością przyuczenia do zawodu

Lokalizacja

Pyrzowice,

Śląskie

Śląskie, Pyrzowice
ID: 915443120