2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Słupsk
Dodane 04 kwietnia 2024

Doradca techniczny/market budowlany Fimal

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Twój zakres obowiązków: • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów • Rejestrowanie sprzedaży • Dbanie o ekspozycje i dostępność towarów • Utrzymanie porządku i wizerunku powierzonego działu • Realizacja innych zadań Nasze wymagania: • sumienność i zaangażowanie • otwartość na kontakt z klientem • dyspozycyjność • organizacja pracy własnej • doświadczenie w pracy w bezpośredniej obsłudze klienta • uprawnienia na wózki widłowe To oferujemy • Pracę w zgranym zespole • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie (od 40 lat na rynku) • Możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności w ramach bezpłatnych kursów i szkoleń • System premiowy w oparciu o wyniki sprzedaży • Dodatkowe benefity (pakiet medyczny Medicover, pakiet Medicover sport, imprezy integracyjne, festyn rodzinny, rabat w Restauracji Fimal) • Miejsce parkingowe i miejsce na rower • Rabat pracowniczy na zakupy • Wynagrodzenie 3800-4000 netto Z góry dziękujemy za przesłane aplikacje. Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 909396366