2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Solec Kujawski
Dodane 29 maja 2024

Doradca techniczno-handlowy ds. OZE - B2B

Wynagrodzenie

10 000 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Solec Kujawski

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, Praca hybrydowa

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Solair Energy Poland, obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy ds. OZE

To oferujemy:

  • System wysokich prowizji,

  • Wysokie prowizje,

  • Umowa B2B,

  • Konkursy sprzedażowe z nagrodami,

  • Leady sprzedażowe,

  • Szkolenie,

  • Wsparcie inżynierów pozwalające Ci skupić się na Twoich celach,

  • Atrakcyjne ceny dla Klientów Końcowych,

  • Bardzo dobrą opinię na rynku i szerokie portfolio referencji,

  • Pracę w województwie Kujawsko-Pomorskim,

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż wysokiej jakości produktów OZE,

  • Spotkania u klienta indywidualnego umawiane przez Dział Call Center jak i również z własnych poleceń,

  • Prowadzenie negocjacji z Klientami,

  • Dbanie o relacje z klientem od spotkania do momentu zakończenia realizacji,

  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu maksymalizacji wyników sprzedażowych,

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego (preferowana branża OZE lub pokrewna),

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji, rozmów handlowych i negocjacji,

  • Czynne prawo jazdy kat. B (warunek niezbędny),

  • Własny samochód,

  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych,

  • Chęć do rozwoju i zdobywania wiedzy.

Aplikuj poprzez wysłanie CV na adres: biuro (małpa) solair-energy.pl, wyślij do nas prywatną wiadomość na facebook lub zadzwoń pod numer 53*******12.

Zespół Solair Energy Poland

Lokalizacja

Solec Kujawski,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Solec Kujawski
ID: 920043003