2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Racibórz
Dodane 15 maja 2024

Doradca techniczno handlowy

Lokalizacja

Racibórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SWATT.PL – największa polska hurtownia internetowa branży instalacyjnej, grzewczej, wentylacyjnej, elektrycznej, chłodniczej, ogrodowej i elektro narzędziowej, poszukuje kandydatów na stanowisko samodzielnego Doradcę techniczno – handlowego

Miejsce pracy: Racibórz ul. 1 Maja 7E

Opis stanowiska pracy:

  • Telefoniczna i stacjonarna obsługa klienta

  • Realizacja zamówień

  • Prowadzenie doradztwa w zakresie oferty produktowej

  • Koordynacja procesu sprzedaży

  • Obsługa systemów wspomagających sprzedaż

Wymagania:

·         Łatwe w przyswajaniu wiedzy technicznej

·         Samodzielność w działaniu,

·         Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·         Komunikatywność

·         Posiadanie wiedzy z zakresu instalacji, lub techniki grzewczej, lub wentylacji, lub klimatyzacji, lub narzędzi ogrodowych lub armatury sanitarnej lub innej dowolnej branży technicznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca stacjonarna od poniedziałku do piątku, pełny etat

  • Możliwość szybkiego awansu w zależności od efektów pracy

 CV wraz ze zdjęciem + list motywacyjny proszę przesyłać na adres mailowy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Polska ekologia Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  na stanowisko Doradcy techniczno handlowego w rozumieniu ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Tekst mający znaczenie dla EOG) (Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej, L rok 2016 nr 119 poz. 1)".

Lokalizacja

Racibórz,

Śląskie

Śląskie, Racibórz
ID: 916872626