2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Nowy Sącz
Dodane 08 maja 2024

Doradca Serwisu Mercedes-Benz/Audi

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Serwis samochodów osobowych marki Mercedes Benz i Grupa VW, poszukuje doradcy serwisowego.

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Od kandydatka na ubiegające się stanowisko oczekujemy:

  • Znajomość budowy samochodów pod kątem napraw;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie obsługi klienta;

  • Prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu;

  • Asertywność;

  • Umiejętność współpracy w zespole i zaangażowanie;

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane mechaniczne);

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Wysoka kultura osobista;

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja programów serwisowych;

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i rozliczanie zleceń;

  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa Klientów serwisu mechanicznego w oparciu o obowiązujące procedury - przyjmowanie zleceń serwisowych, określenie zakresu i terminu wykonanych prac, informowanie Klienta o przebiegu prac;

  • Kontrola jakości prowadzonych napraw w ustalonym zakresie;

  • Współpraca z innymi pracownikami przy realizacji powierzonych celów;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub samozatrudnienie;

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin (8-16) wolne weekendy;

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy;

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń;

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 916912306