2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Opolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Opole
Dodane 15 maja 2024

Doradca serwisowy / Sprzedawca części zamiennych, Opole

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SILTRUCK, Autoryzowany Serwis Pojazdów Dostawczych i Ciężarowych IVECO w Skoczowie, Opolu i Żorach poszukuje do serwisu w Opolu Kandydatów na Stanowisko:

Doradca serwisowy / Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • Obsługa klienta z zakresu usług serwisowych

  • Planowanie harmonogramu przyjęć

  • Koordynowanie pracy zespołu mechaników

  • Kontakt z importerem

  • sprzedaż części,

  • dbanie o stany magazynowe,

  • przyjmowanie towarów,

  • wydawanie części do zleceń naprawy pojazdów.

Oczekiwania względem kandydata:

  • znajomość zagadnień gospodarki magazynowej,

  • znajomość branży motoryzacyjnej (obowiązkowo),

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (branża motoryzacyjna),

  • mile widziana znajomość budowy pojazdów samochodowych,

  • prawo jazdy kat. B.

  • mile widziane prawo jazdy kat. C

W zamian za pracę oferujemy:

  • Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (8 h dziennie),

    • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia)

    • szkolenia wewnętrzne i autoryzowanych marek,

    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

    • własną skrzynkę narzędziową, odzież roboczą,

    • liczne benefity (paczki świąteczne, bony w formie kart podarunkowych, imprezy integracyjne),

Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu.

Jednocześnie, chcemy poinformować, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, pozostałym dziękujemy za okazane zaangażowanie.

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 917121557