2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Katowice
  7. Administracja, prace biurowe - Osiedle Tysiąclecia
Dodane 26 kwietnia 2024

Doradca serwisowy -Quick serwis Katowice

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Osiedle Tysiąclecia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Katowicach, poszukujemy pracownika na stanowisko Doradcy Serwisowego. Firma zajmuje się serwisem samochodów osobowych, dostawczych .Stale rozwija się, dbając o najwyższą jakość obsługi Klienta.

Jeśli jesteś osobą pełną pasji, zaangażowania oraz wytrwale dążysz do wyznaczonych celów złóż aplikację. Chętnie poznamy Cię osobiście!

Jakie będą Twoje zadania:

  • Kompleksowa obsługa Klienta serwisu samochodowego umawianie Klientów, oferowanie produktów i aktywna sprzedaż usług serwisowych, kontakt z Klientem w zakresie zleceń

  • Otwarcie zlecenia naprawy, kompletowanie niezbędnej dokumentacji

  • Oględziny i przyjęcie pojazdu do serwisu

  • Koordynowanie prac oraz opieka nad pojazdem Klienta

  • Dbanie o terminową realizację zleceń warsztatowych

  • Rozliczanie zleceń i wystawianie faktur

  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki

Czego oczekujemy:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Doradcy Serwisowego

  • Doskonałej znajomości rynku motoryzacyjnego

  • Wiedzy technicznej z zakresu budowy samochodów niezbędna do oceny robienia wycen dla klientów

  • Umiejętności handlowych

  • Umiejętności nawiązywania kontaktów, pracy w zespole

  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Jako pracodawca oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę

  • Możliwość rozwoju osobistego

  • Prace w zgrany młodym zespole

  • Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • ADRES Katowice ul Dębowa 49

Śląskie

Śląskie, Katowice, Osiedle Tysiąclecia
ID: 751373721