2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Małopolskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Rabka-Zdrój
Dodane 06 maja 2024

Doradca kredytowy w placówce Bankowej

Wynagrodzenie

4 500 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rabka-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku

  • obsługa Klientów w zakresie operacji kasowych i sporządzanie dziennych raportów kasowych

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i udział w akcjach marketingowych

  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

  • wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego

  • odpowiedzialność za kompletność i poprawność prowadzonej dokumentacji

Nasze wymagania:

·       wykształcenie min. średnie maturalne

·        wysokie zdolności komunikacyjne

·        nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z Klientami

·        wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem

·        samodzielność, sumienność, odpowiedzialność

Mile widziane:

·        doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub usług telekomunikacyjnych

To oferujemy:

·        pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę w placówce Bankowej

·        stałe wynagrodzenie uzupełniane systemem premiowym

·        profesjonalne oraz bezpłatne szkolenia (wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikacje zawodowe)

·        pracę w przyjaznym zespole

Lokalizacja

Rabka-Zdrój,

Małopolskie

Małopolskie, Rabka-Zdrój
ID: 916595935