2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Borówno
Dodane 06 maja 2024

Doradca klienta Wsparcie sprzedaży

Lokalizacja

Borówno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Drukarnia etykiet z siedzibą w Borównie poszukuje kandydatów do pracy w dziale sprzedaży na dwa stanowiska:

1.      Doradca Klienta

2.      Wsparcie Sprzedaży

Poszukujemy zarówno osób z doświadczeniem jak i bez doświadczenia. Najważniejsza jest chęć zmiany i rozwoju. Zapewniamy odpowiednie szkolenia. Oferujemy umowę o pracę po okresie próbnym.

Zakres obowiązków:

·         Realizacja celów sprzedażowych

·         Obsługa istniejących Klientów (Wsparcie Sprzedaży)

·         Pozyskiwanie nowych Klientów (Doradca Klienta)

·         Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami

Oferujemy:

·         Wprowadzenie do zespołu, szkolenie wstępne

·         Bazę klientów na start do współpracy

·         Prospekty z zainteresowanymi klientami do rozpoczęcia współpracy

·         Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

·         Równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym

·         Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia – umowa i stałe godziny pracy

·         Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności

·         Szkolenia produktowe i sprzedażowe

Wymagania:

·         Motywacja i otwartość do nowych wyzwań biznesowych

·         Dobra organizacja pracy, samodzielność w podejmowaniu decyzji

·         Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne – nawiązywanie kontaktów, prowadzenia rozmów i spotkań z klientami

·         Umiejętność Obsługi Komputera ze szczególnym uwzględnieniem pakietu Microsoft Office (Outlook, Word, PowerPoint, Excel)

·         Doświadczenia w prowadzeniu samochodu, prawo jazdy kat. B

·         Doświadczenie w branży etykiet lub poligraficznej będzie dodatkowym atutem

·         Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (dodatkowy atut)

Lokalizacja

Borówno,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Borówno
ID: 916451589