2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wołomin
Dodane 06 maja 2024

Doradca Klienta w Sklepie T-Mobile

Wynagrodzenie

4 300 - 4 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wołomin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez operatora T-Mobile

profesjonalna obsługa posprzedażna

dostosowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta

realizacja planów sprzedażowych

bieżące raportowanie działań i wyników

Wymagania:

wykształcenie co najmniej średnie

łatwość nawiązywania kontaktu, systematyczność, motywacja do pracy

doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze klienta

umiejętność organizacji własnego czasu pracy i pracy pod presją czasu

umiejętność pracy w zespole

komunikatywność

dyspozycyjność

dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, obsługa intranetu)

Mile widziane:

doświadczenie w branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia od sprzedaży)

konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

profesjonalne szkolenia jakościowo sprzedażowe

wsparcie merytoryczne i operacyjne

zatrudnienie na umowę o pracę

Od ponad 20 lat działamy na rynku telekomunikacyjnym. Obecnie z operatorem T-Mobile(wcześniej ERA)

Poszukujemy pozytywnie nastawionych, zaangażowanych i godnych zaufania osób, którym bliski jest świat nowoczesnych technologii i lubiących kontakt z klientem. Jeśli masz dodatkowo umiejętności sprzedażowe, to nasza oferta jest dla Ciebie.

Stanowisko pracy związane jest z rozwojem firmy i potrzebą utrzymania najwyższych standardów działania może być Twoje! Zdobądź wiedzę i doświadczenie, które mamy od ponad 20 lat.

Lokalizacja

Wołomin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wołomin
ID: 894048818