2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 29 maja 2024

Doradca klienta w sklepie stacjonarnym i internetowym

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sklep obuwniczy Sklep Martens poszukuje pracownika na około 100 godzin miesięcznie do długotrwałej współpracy.

Praca w centrum Poznania w godzinach 10:30 – 18:30, soboty 10:00 - 15:00

Obowiązki:

- obsługa klienta w sklepie stacjonarnym

- obsługa sklepu internetowego

Mile widziane będą:

- znajomość marki Dr. Martens oraz zainteresowanie modą,

- dobra umiejętność obsługi komputera,

- doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego,

- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

- znajomość Google Ads (opcjonalne)

Oferujemy:

- miłą i ciekawą pracę w przyjacielskiej atmosferze

- stałe wynagrodzenie plus codzienna premia sprzedażowa

- zniżki na nasze produkty

CV ze zdjęciem prosimy składać osobiście w sklepie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:30 – 18:30 lub na adres mailowy

Adres sklepu: Al. Marcinkowskiego 15, 61-827, Poznań.

Prosimy o dopisanie w cv następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez przez P&P Company s.c. z siedzibą w Poznaniu w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 918468375