2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kraków
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Stare Miasto
Dodane 16 maja 2024

Doradca Klienta w salonie z torebkami i biżuterią, centrum.

Wynagrodzenie

28 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Do naszego salonu mieszczącego się przy Rynku Głównym w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko doradcy klienta.

Jeżeli jesteś osobą pozytywnie nastawioną, komunikatywną i znającą j.angielski - zapraszamy.

Oferujemy elastyczny grafik, miły, pomocny zespół, premie sprzedażowe, lokalizację tylko w centrum Krakowa.

Twój zakres obowiązków:

* Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta

* Aktywna sprzedaż

*Dbanie o wizerunek salonu, ład, ekspozycję towarów

Pozdrawiam ciepło i zapraszam

Ania

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 728337950