2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Śląskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Katowice
  7. Pozostałe w Zdrowie - Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka
Dodane 23 maja 2024

Doradca Klienta w Salonie Optycznym

Lokalizacja

Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta do naszego salonu optycznego. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i pracować w dynamicznej branży, zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Jeśli nie masz doświadczenia, wszystkiego chętnie Cię nauczymy!

Czego oczekujemy:

  • Umiejętność efektywnej komunikacji z klientami i zespołem

  • Zdolność do budowania pozytywnych relacji

  • Chęć nauki i rozwijania się w obszarze optyki i nie tylko

  • Umiejętność pracy w zespole

Twój przyszły zakres obowiązków:

  • Aktywna obsługa klientów w zakresie doboru okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych, soczewek

kontaktowych oraz akcesoriów optycznych.

  • Zapewnienie najwyższego standardu obsługi klienta.

  • Doradztwo w wyborze opraw okularowych zgodnie z preferencjami klienta.

  • Dopasowanie oferty soczewek oraz szkieł okularowych w oparciu o analizę recepty i potrzeb klienta

  • Dbanie o porządek i estetykę salonu

Wymagane umiejętności:

  • Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy w pełnym wymiarze godzin, również w weekendy

  • Komunikatywność i zdolność do budowania relacji z ludźmi

  • Chęć rozwoju i nauki w zakresie optyki

Mile widziane:

  • Doświadczenie w handlu

  • Doświadczenie w branży optycznej

Co oferujemy od siebie:

  • Umowę o prace na pełny etat

  • Praca w zespole profesjonalistów z doświadczeniem w branży!

  • Możliwość zdobycia wiedzy na temat branży optycznej

  • Szkolenia stacjonarne, wprowadzenie do optyki i wsparcie w rozwoju zawodowym

Jak Aplikować:

Jeśli jesteś zainteresowany(a) tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie swojego CV poprzez formularz kontaktowy.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka
ID: 857636826