2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wielkopolskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Kępno
Dodane 16 kwietnia 2024

Doradca Klienta w placówce Alior Banku w Kępnie

Wynagrodzenie

4 300 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kępno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Jesteś ambitny, cechuje Cię samodyscyplina i nieodparta chęć do działania i samorozwoju?

A może marzysz o sukcesie, satysfakcji i dobrych zarobkach?

Mamy dla Ciebie propozycję pracy w placówce bankowej w Kępnie.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • aktywne i efektywne pozyskiwanie Klientów Indywidualnych
  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych
  • obsługa transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
  • kompleksowa obsługa Klientów zgodnie ze standardami jakości Alior Banku.

OCZEKIWANIA:

  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży
  • umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych oraz efektywnego umawiania spotkań z Klientami
  • nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • nastawienie na cel
  • wykształcenie min. średnie

OFERUJEMY:

  • atmosferę wzajemnego wsparcia i współpracy
  • umowę o pracę na pełny etat uzupełnioną systemem premiowym
  • pracę w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku
  • szkolenia wstępne i sprzedażowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przewidywalność pracy – jasne i klarowne zasady współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV ze zdjęciem .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia.

Lokalizacja

Kępno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kępno
ID: 677323077