2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Janki
Dodane 17 maja 2024

DORADCA KLIENTA w dziale Sprawnej Obsługi Klienta

Wynagrodzenie

30 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Janki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DORADCA KLIENTA W DZIALE SPRAWNEJ OBSŁUGI KLIENTA

Dział: Dział obsługi klienta

ESTYL to dostawca marek kosmetyków profesjonalnych i ekskluzywnych. Możemy pochwalić się ogromnym wachlarzem marek. Naszą specjalizacją jest pielęgnacja włosów, ciała i szybka dostawa.

ESTYL dla pracowników to kultura pracy i atmosfera. Nasz dynamiczny rozwój jest oparty o uśmiech i rozwój kompetencji całego zespołu. Stawiamy na przejrzystą komunikację.

Twój zakres obowiązków:

  • Kontakt z Klientem poprzez kanały wychodzące (telefon, mail).

  • Obsługa reklamacji, anulowanie zamówień, zwroty kosztów, dosyłki

  • Doradztwo Klientom w zakresie produktów oferowanych przez firmę.

  • Udział w kampaniach promocyjnych za pośrednictwem kontaktu przychodzącego i wychodzącego (telefon, mail, SMS).

  • Obsługa wystawionych negatywnych i pozytywnych komentarzy na Facebooku, Google, Ceneo, Allegro.

  • Czynny udział we wprowadzaniu optymalizacji procesów działu obsługi Klienta.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Umiejętność pracy z Klientem

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale obsługi klienta, sprzedaży

  • Dobra organizacja i terminowość

  • Dostępność w pełnym wymiarze czasu pracy(ewentualnie 3/4)

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i ciągłego szukania rozwiązań

  • Znajomość programów tj. Thulium, Baselinker, Responso, Allegro – mile widziane

  • Język polski-ojczysty lub na poziomie C1

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

  • Pełen etat

  • Wynagrodzenie: 31 brutto (dla studenta brutto=netto)

  • Miejsce pracy: hybrydowo-większa część zdalnie, Janki koło Warszawy

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazna kultura organizacyjna

  • Zniżki pracownicze na produkty

Lokalizacja

Janki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Janki
ID: 916687120