2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łódź
  7. Przedstawiciel handlowy - Bałuty
Dodane 15 maja 2024

Doradca Klienta terenowy branża finansowa Łódź – praca dodatkowa

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Nie

Eden Finance to instytucja finansowa, która specjalizuje się w udzielaniu kredytów konsumenckich www.edenfinance.pl

Poszukujemy Doradców Klienta w całej Łodzi, a w szczególności w dzielnicach: Łódź Polesie, Retkinia, Bałuty, Chojny, Stoki i Śródmieście (proszę o wpisanie w CV dzielnicy zamieszkania w Łodzi)

OPIS STANOWISKA:

sprzedaż produktów finansowych W TERENIE

prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów

podejmowanie działań marketingowych na wyznaczonym terenie

nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami

WYMAGANIA:

łatwość nawiązywania kontaktów

umiejętność przekonywania innych

samodzielność w działaniu

OFERUJEMY:

zatrudnienie na umowę zlecenie

najbardziej atrakcyjny w branży system prowizyjno-premiowy

szkolenie i wsparcie kierownika

elastyczność - pracę można pogodzić z obecnym zatrudnieniem

dodatek paliwowy

promocje i konkursy dla pracowników

Poszukujemy Doradców Klienta we wszystkich dzielnicach w Łodzi.

Bardzo prosimy o wpisanie w formularzu dzielnicy zamieszkania w Łodzie

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 273504899