2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Gumieńce
Dodane 15 kwietnia 2024

Doradca klienta, SZCZECIN

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Pracuj w Świat GSM

Jesteśmy liderem na rynku w branży GSM. Przez 15 lat funkcjonowania firmy znaleźliśmy się w 30 miastach w Polsce i zbudowaliśmy liczącą ponad 70 punktów sieć profesjonalnych sklepów i stoisk. Oferujemy szeroki wybór akcesoriów w branży GSM. Specjalizujemy się w zabezpieczaniu urządzeń mobilnych oraz ich pełnym serwisie.

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywna bezpośrednia sprzedaż produktów i usług firmy

  • Bieżące doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług

  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami oraz budowanie relacji z klientami

  • Realizacja założonych wskaźników sprzedażowych

  • Dbanie o wizerunek salonu/punktu firmowego zgodny z wymogami marki

  • Sporządzanie dokumentacji i raportów związanych ze sprzedażą

Nasze wymagania:

  • Wysokie zdolności interpersonalne i umiejętność wykorzystania ich w kontakcie z klientem

  • Motywacja i nastawienie na realizację celów sprzedażowych

  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów

  • Umiejętność pracy w zespole i wspólnego osiągania celów

  • Chęć nauki i rozwoju w branży GSM (wszystkiego Cię nauczymy)

Mile widziane:

Doświadczenie w sprzedaży lub/i obsłudze klienta - Jeżeli nie posiadasz takiego doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w wiodącej firmie na rynku GSM

  • Stabilne zatrudnienie i pracę wśród ekspertów zgromadzonych przez 15 lat funkcjonowania firmy

  • Elastyczny grafik - to Ty decydujesz ile i kiedy pracujesz

  • Stabilną podstawę oraz premię zależną od realizacji celów

  • 100% wprowadzenie na stanowisko - bazujemy na Twoim zaangażowaniu i potencjale dlatego z łatwością zapoznamy Cię z branżą GSM i nauczymy technik sprzedaży

Benefity:

  • Możliwość awansu finansowego i stanowiskowego

  • Karta MultiSport

  • Zniżki na produkty i usługi firmowe

  • Spotkania integracyjne

  • Skolenia branżowe i produktowe

  • Warsztaty sprzedażowe

  • Możliwość relokacji do innych oddziałów na terenie całej Polski

Przesłane CV dokumenty muszą zawierać następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 839377533