2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kalisz
Dodane 07 kwietnia 2024

Doradca Klienta / Sprzedawca w salonie odzieży damskiej premium

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Doradca Klienta / Sprzedawca w salonie odzieży damskiej premium w Kaliszu

Marzysz o pracy, w której Twoja pasja do mody stanie się Twoim zawodem? Chcesz dołączyć do zespołu, który każdego dnia pomaga naszym Klientkom wyrażać ich indywidualność? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Nasz prestiżowy salon w Kaliszu poszukuje osób, które cenią sobie kontakt z ludźmi oraz pracę w zespole. Jesteśmy rozpoznawalnym salonem sprzedaży, który specjalizuje się w oferowaniu produktów znanych i cenionych marek. To wyjątkowa okazja, aby Twoje zainteresowanie modą stało się fundamentem kariery zawodowej i przyczyniło się do pomagania naszym Klientkom w wyrażaniu ich unikalnego stylu.

Lokalizacja: Kalisz, centrum miasta

Stanowisko: Doradca Klienta / Sprzedawca

Czego oczekujemy?

  • zamiłowania do mody i aktualnych trendów

  • wysokiej kultury osobistej i świetnych umiejętności interpersonalnych

  • doświadczenia w sprzedaży i znajomości technik sprzedażowych (będzie to dodatkowy atut).

  • zaangażowania, odpowiedzialności oraz pozytywnego nastawienia

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna i przyjazna obsługa Klientów, zgodnie z wysokimi standardami naszego salonu

  • dbanie o odpowiednią prezentację i dostępność asortymentu

  • przyjmowanie dostaw i organizacja wysyłek

  • Utrzymanie salonu w nienagannej czystości i porządku

Oferujemy:

  • możliwość pracy z wysokiej klasy produktami modowymi w rozpoznawalnym salonie

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe oraz premię uznaniową

  • wsparcie i szkolenia, które pozwolą Ci się rozwijać i doskonalić w pracy z klientem oraz w zakresie wiedzy o modzie

  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu, który tak jak Ty, kocha modę

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 910174113