2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca Klienta/Sprzedawca w salonie Jubilerskim

Wynagrodzenie

3 500 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendyZapraszamy seniorów

Opis

Firma Jubilerska poszukuje Sprzedawcy do swojego zespołu!

Opis stanowiska: Poszukujemy osoby dynamicznej, komunikatywnej i z pasją do pracy z klientem na stanowisko Sprzedawcy w naszym renomowanym salonie jubilerskim w centrum Warszawy. Jako Sprzedawca będziesz odpowiedzialny za obsługę klienta, doradztwo w wyborze biżuterii, realizację sprzedaży oraz utrzymywanie najwyższych standardów obsługi.

Obowiązki:

  • Aktywna obsługa klienta i udzielanie fachowych porad dotyczących naszych produktów.

  • Prezentacja i sprzedaż biżuterii zgodnie z oczekiwaniami klientów.

  • Obsługa kasy fiskalnej oraz transakcji gotówkowych i bezgotówkowych.

  • Monitorowanie stanów magazynowych i dbanie o estetyczny wygląd salonu sprzedaży.

  • Utrzymywanie wysokiego poziomu wiedzy o produktach i aktualnych trendach w branży jubilerskiej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży, preferowana branża jubilerska.

  • Umiejętność nawiązywania relacji z klientem i zrozumienie jego potrzeb.

  • Komunikatywność i pozytywne podejście do pracy.

  • Sumienność i dokładność w realizacji obowiązków.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Znajomość języka ukraińskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie jubilerskiej.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy.

  • Przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego.

  • Rabaty pracownicze na nasze produkty.

Jeśli jesteś osobą z pasją do jubilerstwa, masz doświadczenie w sprzedaży oraz chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu, wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dołącz do nas i twórz razem z nami magiczne chwile dla naszych klientów! Bo każdy zasługuje na odrobinę blasku w życiu!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 880911815