2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kamień Pomorski
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca Klienta/Sprzedawca w Neonet – Kamień Pomorski

Lokalizacja

Kamień Pomorski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Od 20 lat nasi eksperci wychodzą naprzeciw potrzebom konsumentów branży RTV i AGD, obecnie w blisko 230 sklepach w Polsce. Dlaczego my? Mocno stawiamy na awanse wewnętrzne, dzięki czemu nasi Pracownicy mają realną możliwość rozwoju. Budujemy zespoły na lata i pracujemy wśród profesjonalistów. Dołącz do nas już dziś!

Obecnie do naszego salonu w Kamieniu Pomorskim przy ul. Tadeusza Rejtana 1​​​​ poszukujemy Doradcy Klienta.

Główne zadania:

- obsługa klientów oraz pomoc w doborze najlepszego dla nich sprzętu

- aktywna sprzedaż oraz realizacja założonych planów sprzedażowych

- dbanie o wygląd salonu i ekspozycję produktową

- poszerzanie wiedzy i śledzenie nowinek ze świata technologii

Jeśli…

- masz już doświadczenie w sprzedaży - u nas udoskonalisz swoje umiejętności i będziesz miał możliwość rozwoju wg jasnej ścieżki kariery

- stawiasz pierwsze kroki w karierze zawodowej - wszystkiego Cię nauczymy

- interesujesz się nowymi technologiami i chętnie poszerzasz swoją wiedzę w tym zakresie

- jesteś zmotywowany i dynamiczny, a praca z ludźmi to Twój żywioł :)

…DOŁĄCZ DO NAS!

Wybranym kandydatom oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat

- rozbudowany system premiowy i realny wpływ na wysokość zarobków

- możliwość rozwoju zawodowego od Doradcy Klienta do Dyrektora Obszaru Sprzedaży

- bogaty program wdrożeniowy i szkolenia – zadbamy o to, abyś stał się ekspertem

- pracę w świecie najnowszych technologii

- konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

- możliwość skorzystania z benefitów, m.in. Multisport, LUX MED, Ubezpieczenie Grupowe

- rabaty pracownicze

- bibliotekę pracowniczą z najnowszymi pozycjami książek, audiobooków i gier

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "APLIKUJ".

 Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

Pamiętaj, to Ty decydujesz jakie dane nam udostępniasz ponad zestaw wymaganych danych przez prawo pracy. Dlatego, jeżeli dobrowolnie umieścisz i prześlesz nam dodatkowe informacje osobowe w swoim CV i materiałach towarzyszących (np. swoje zdjęcie, zainteresowania itp.) będzie to oznaczało wyrażenie przez Ciebie zgody dla NEONET S.A. z siedzibą we Wrocławiu na ich przetwarzanie zgodnie z Art. 6 ust.1 lit. a) RODO, wyrażoną poprzez Twoje wyraźne działanie. W każdej chwili masz prawo ją wycofać, przy czym cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kamień Pomorski,

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Kamień Pomorski
ID: 909206550