2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Darłowo
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Darłówko
Dodane 16 kwietnia 2024

Doradca klienta/sprzedawca na dziale dekoracja

Wynagrodzenie

4 200 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Darłowo, Darłówko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Bricomarche to jedna z najszybciej rozwijających się sieci sklepów typu "dom i ogród". Mamy ponad 180 punktów sprzedaży w Polsce i łącznie 618 w Europie. Każdy sklep ma niezależnego właściciela zrzeszonego w ramach Grupy Muszkieterów. W Polsce zatrudniamy ponad 15 800 osób.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

DORADCA KLIENTA/SPRZEDAWCA NA DZIALE DEKORACJA

Miejsce wykonywania pracy: Bricomarche Darłowo

Obowiązki:

  • obsługa klienta w zakresie sprzedaży i doradztwa

  • ekspozycja towaru na stoiskach handlowych

  • weryfikacja i aktualizacja cen

  • dbanie o wizerunek sklepu

  • kontrola terminu ważności towarów

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie w powierzone zadania

  • odpowiedzialność, uczciwość, komunikatywność

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • motywujące wynagrodzenie

  • system szkoleń w zakresie wykonywanych zadań

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu OLX lub pozostawienie aplikacji w sklepie.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 3 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Finike Sp. zo.o. ul. Lutosławskiego 3a, 76-150 Darłowo zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Darłowo, Darłówko
ID: 814587553