2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Tłuszcz
Dodane 29 maja 2024

Doradca Klienta Sprzedawca - Galeria Wołomin

Wynagrodzenie

27,70 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Tłuszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Salon z sukienkami wieczorowymi Laberie.pl poszukuje doradcy klienta:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Firmy

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Dbanie o prawidłową ekspozycję towaru oraz o porządek na sali sprzedaży

  • Przyjmowanie dostaw oraz przygotowywanie towaru do sprzedaży

  • Kompletowanie zamówień internetowych

Wymagania:

  • Dyspozycyjność

  • Wysoka kultura osobista

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny 50*****94 .

Wymiar godzin - 3/4 lub pełen etat

Lokalizacja

Tłuszcz,

Mazowieckie

Mazowieckie, Tłuszcz
ID: 916915249