2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Śląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Pyskowice
Dodane 06 maja 2024

Doradca Klienta - SANTANDER Bank Polska S.A.

Wynagrodzenie

3 600 - 6 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pyskowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jako właściciel kilku bankowych placówek partnerskich, aktualnie do naszego zespołu poszukuję pracownika do placówki SANTANDER Bank Polska w Pyskowicach.

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta, najchętniej w branży finansowej,

- przedsiębiorczość i aktywność oraz umiejętność budowania profesjonalnych relacji z klientami,

- otwartość na zmiany i konsekwencja w działaniu oraz chęć rozwoju,

- wykształcenie min. średnie.

Aplikuj na stanowisko Doradcy Klienta w Placówce Partnerskiej SANTANDER Bank Polska w miejscowości Pyskowice.

Twój zakres obowiązków:

- wspieranie klientów w wyborze najlepszych produktów i usług bankowych,

- budowanie długotrwałych relacji z klientami Banku i pozyskiwanie nowych,

- zapewnianie klientom profesjonalnej obsługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii,

- realizacja indywidualnych i zespołowych zadań sprzedażowych,

- obsługa transakcji gotówkowych i bezgotówkowych.

Zapewniamy szkolenie wstępne oraz wsparcie na każdym etapie.

Wynagrodzenie - podstawa plus prowizja.

New Point Finance | New Point Finance (newpoint-finance.pl)

Lokalizacja

Pyskowice,

Śląskie

Śląskie, Pyskowice
ID: 868865622