2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bielsko-Biała
Kinga Bargieł
Dodane 01 maja 2024

doradca klienta --> praca w centrum Bielska-Białej

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Jeśli uważasz, że dobry dzień zaczyna się od wypicia aromatycznej kawy, a ponadto jesteś osobą lubiącą kontakt z innymi ludźmi i otwartą na zdobywanie nowej wiedzy

dołącz do zespołu ludzi z pasją, zgłębiaj tajniki wiedzy o kawie i zdobywaj cenne doświadczenia w pracy z klientem!

Dla naszego Klienta- TCHIBO  poszukujemy kandydatów do pracy w sklepie, oferującym innowacyjne produkty codziennego użytku i pyszną, świeżą kawę.

oferujemy

  • stawkę 27,70 zł/h brutto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • czas pracy dostosowany do Twoich możliwości lub grafiku studiów,
  • bezpośredni kontakt ze znawcami kawy i najlepszą kawą,
  • benefity w postaci dofinansowania do karty sportowej, prywatnej opieki medycznej, zniżek do kin i restauracji,

zadania

  • obsługa klienta oraz kasy fiskalnej,
  • przyjmowanie dostaw, rozkładanie towaru,
  • dbanie o ekspozycję sklepu
  • przygotowywanie kawy.

oczekujemy

  • aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • dyspozycyjności do pracy na min. 1/2 etatu,
  • chęci i motywacji do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 914208923