2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Łódzkie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Sieradz
Dodane 08 maja 2024

Doradca Klienta powierzchni sprzedaży/ Kasjer - os. niepełnosprawna

Wynagrodzenie

4 242 - 4 542 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sieradz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych PI-ON.PL, która od lat jest wiodącym podmiotem pomagającym Osobom Niepełnosprawnym w powrocie na rynek pracy oraz rozwoju kariery zawodowej poszukuje Kandydatów/-ek do Ogólnopolskiej Sieci Handlowej na stanowisko:

Doradca Klienta powierzchni sprzedaży i obsługi kasy.

Miejsce pracy: SIERADZ

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów dokonujących zakupów,

  • skanowanie towaru,

  • weryfikacja towaru w punkcie kasowym,

  • dokonywanie rozliczeń kasowych,

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,

  • ręczne prace transportowe oraz układanie towarów na półkach sklepowych.

Wymagania:

  • orzeczenie o niepełnosprawności (stopień umiarkowany lub znaczny) – warunek konieczny,

  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej,

  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i dobrych relacji z klientem

  • umiejętność pracy w zespole

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,

  • 7 godzinny czas pracy (w tym 0,5h przerwy) / 5 dni w tygodniu,

  • przeszkolenie z obsługi kasy fiskalnej,

  • opiekę Koordynatora, który pomaga załatwić formalności i reprezentuje Pracownika w kontaktach z pracodawcą,

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz bogaty pakiet socjalny,

  • refundacja leków, wizyt lekarskich, pobytów w sanatoriach i turnusach rehabilitacyjnych,

  • dofinansowanie wczasów pracowników oraz kolonii dla dzieci,

  • zwrot kosztów ubezpieczeń indywidualnych oraz komunikacyjnych,

  • darmowy pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych lub kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Sieradz,

Łódzkie

Łódzkie, Sieradz
ID: 916924600