2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Lublin
Dodane 30 kwietnia 2024

Doradca klienta, pełny etat - sklep Ambition

Wynagrodzenie

3 000 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Nie

Dajar Sp. z o.o. zatrudni pracowników do pracy w naszym firmowym sklepie

SKLEP  AMBITION w Lublinie na stanowisku

Doradca klienta

Miejsce pracy: Dajar Sp. z o.o. - Galeria Olimp

Region: lubelskie

Opis stanowiska

Od kandydatów oczekujemy:

·            profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy,

·           obsługa kasy fiskalnej,

·           dbanie o estetyczny i właściwy sposób ekspozycji towarów,

·            realizacja założonych planów sprzedażowych,

·            rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • miłą atmosferę w pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Doradca klienta zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883, tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182 z późniejszymi zmianami)

Informacja:

“Zgodnie z art.13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy , że :

a)          Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dajar sp. z o.o. z siedzibą 75-072 Koszalin, ul. Połtawska 6

b)          Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych

c)          Pani/Pana dane przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko Doradca klienta

d)          Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody oraz przez czas określony przepisami prawa

e)          Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, a także prawo do sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto posiada Pani/Pan prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych osobowych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do przenoszenia tych danych

f)           Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan , że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO

g)          Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 673263321