2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Zduńska Wola
Dodane 13 maja 2024

Doradca klienta na dziale FARBY w markecie budowlanym ARSEN

Wynagrodzenie

4 350 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zduńska Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

OBOWIĄZKI:

- sprzedaż według standardów jakości obsługi Klienta na dziale FARB,

- kształtowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

- odpowiednia ekspozycja produktów zgodna z obowiązującymi, standardami i procedurami firmy,

- przyjęcia dostaw zgodnie ze specyfikacją.

KWALIFIKACJE:

- znajomość podstawowych standardów obsługi Klienta,

- doświadczenie w zakresie sprzedaży i obsługi Klienta,

- wysoka kultura osobista,

- umiejętność obsługi komputera na poziomie środowiska Windows,

- zdolności komunikacyjne i interpersonalne,

- bardzo dobra organizacja czasu pracy,

- umiejętność szybkiego uczenia się,

- znajomość branży budowlanej, elektryki, hydrauliki będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- współpracę w dłuższej perspektywie czasowej,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- przyjazne środowisko pracy,

- stałe podnoszenie swoich kwalifikacji,

- możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie.

INFORMACJE DODATKOWE:

CV prosimy wysyłać pocztą elektroniczną na adres praca[at]arsen.pl w temacie wiadomości wpisując: "SPRZEDAWCA/Zduńska Wola".

Nie rozpatrujemy CV dostarczonych do naszych sklepów w formie papierowej.

Lokalizacja

Zduńska Wola,

Łódzkie

Łódzkie, Zduńska Wola
ID: 864194610