2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Koszalin
Dodane 26 marca 2024

Doradca Klienta Media Expert - Koszalin

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.

Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy ambitne plany, to także przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy

Doradcy Klienta

Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa.  I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem (John D. Rockefeller)

Zapewnimy Ci:

  • średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że:

    • ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. z

    • ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł

      sam/a zdecydujesz, w której grupie będziesz!

  • promesę, czyli gwarancję premii przez pierwsze 3 mc (masz spokojną głowę do wdrożenia w obowiązki)

  • umowę o pracę bez okresu próbnego

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem (także dla Twojej rodziny)

  • ubezpieczenie na życie dla Ciebie i bliskich

  • zniżki na zakupu w naszych elektromarketach

  • Program Poleceń Pracowników (do 2000 zł za osobę)

  • bony i premie świąteczne

  • nagrody jubileuszowe

  • szansę na awans

  • wsparcie fundacji Mediaexpert „Włącz się”

  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka

  • kontakt z najnowszą technologią

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

Twoje zadania:

  • dobór produktów do potrzeb klientów

  • zapewnienie kompleksowej obsługi poprzez polecanie akcesoriów oraz usług dodatkowych

  • prowadzenie rozmów handlowych zgodnie z naszymi standardami

  • przyjmowanie dostaw

  • ekspozycja towarów

  • dbanie o ład i porządek w elektromarkecie

Od Ciebie oczekujemy:

  • komunikatywności i umiejętności wsłuchiwania się w potrzeby klientów

  • orientacji na osiąganie celów sprzedażowych

  • dążenia do podnoszenia wiedzy i kompetencji

  • doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutem

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor(at)me.pl Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres praca(at)me.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 625821196