2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Ursynów
Dodane 16 maja 2024

Doradca ds. techniczno-handlowych

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

UGOS Ochrona Środowiska Sp.z o.o. Sp.K. to firma z wieloletnim doświadczeniem, zajmująca się produkcją oraz sprzedażą separatorów, osadników i pompowni.

Jesteśmy zgranym zespołem, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewnia wysoką jakość świadczonych usług, nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik biurowy ds. techniczno-handlowych (praca stacjonarna)

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie ofert handlowych w zakresie ochrony środowiska,

  • utrzymywanie i budowanie relacji z kluczowymi klientami firmy,

  • pozyskiwanie nowych klientów (wykonawcy, biura projektowe, kosztorysanci, inwestorzy) oraz budowanie długofalowych relacji z aktualnymi klientami,

  • prowadzenie prezentacji i rozmów handlowych,

  • negocjowanie i ustalanie warunków współpracy z klientami,

  • współpraca z zarządem firmy i innymi działami firmy

  • sporadyczne delegacje, wyjazdy służbowe do klientów, udział w targach branżowych.

Pasujesz do nas, jeżeli:

  • jesteś osobą komunikatywną, odpowiedzialną i sumienną,

  • jesteś dyspozycyjny od poniedziałku do piątku (praca na pełen etat),

  • obsługujesz narzędzia pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),

  • dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej,

  • wykazujesz inicjatywę w działaniu, operatywność, samodzielność,

  • posiadasz prawo jazdy kat. B,

  • mile widziana znajomość języków obcych.

Nie wymagamy:

  • Doświadczenia- wszystkiego Cię nauczymy!

Miejsce wykonywania pracy: biuro Warszawa + sporadyczne wyjazdy na terenie Polski w zależności od potrzeb klienta.

System wynagrodzenia- część stała w postaci podstawy oraz prowizja od sprzedaży.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez OLX.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 910250992