2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rybnik
Dodane 04 maja 2024

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych Peugeot

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ULIARCZYK SP. Z O.O. to autoryzowany dealer marki Peugeot, Citroen, Yamaha w Rybniku. Zajmujemy się profesjonalną sprzedażą samochodów nowych i używanych od 1999 roku. Od 2024 poszerzamy swoją ofertę o produkty marki Yamaha.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Uliarczyk Sp. z o.o. poszukujemy kandydata/kandydatkę na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klientów salonu Peugeot - od diagnozy potrzeb, przez prezentację samochodów i jazdy testowe, po ofertowanie i finalizacje procesu sprzedaży

  • Sprzedaż i obsługa pojazdów w procesie sprzedaży online

  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych na potrzeby social media

  • Planowanie i terminowa realizacja kontaktów z Klientami (systematyczna praca na CRM-ie)

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami

  • Utrzymywanie wysokiego standardu obsługi klienta oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

 Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność wyznaczania priorytetów

  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych

  • Wnikliwość, dokładność oraz rzetelność

  • Wysoka kultura osobista, pogodne usposobienie

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Zaangażowanie w powierzone zadania i odpowiedzialność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Chęć do podejmowania nowych zadań

Oferujemy

  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w zgranym, współpracującym i wspierającym zespole

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników.

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 890955064