2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Lublin
Dodane 13 maja 2024

Doradca ds. sprzedaży samochodów elektrycznych nowych

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

·        Prowadzenie procesu sprzedaży samochodów,

·        Pozyskiwanie i obsługa Klientów,

·        Analiza potrzeb Klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów,

·        Przygotowywanie ofert handlowych,

·        Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

·        Min. wykształcenie średnie,

·        Doświadczenie w sprzedaży samochodów nowych mile widziane,

·        Przynajmniej 2-3 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,

·        Znajomość skutecznych technik pozyskiwania nowych Klientów,

·        Operatywność i skuteczność w działaniu,

·        Duże zaangażowanie, wysoka kreatywność oraz motywacja w osiąganiu celów,

·        Dobra znajomość branży motoryzacyjnej,

·        Umiejętności handlowe i negocjacyjne,

·        Wysoki poziom obsługi Klienta,

·        Rozwinięte umiejętności interpersonalne,

·        Prawo jazdy kat. B,

·        Biegła znajomości pakietu MS Office.

Oferujemy:

·        Umowę o pracę od pierwszego miesiąca i stabilne warunki zatrudnienia,

·        Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (podstawa wraz z systemem premiowym),

·        Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy,

·        Szkolenia oraz możliwości rozwoju zawodowego,

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 916465257