2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódź
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Górna
Dodane 25 kwietnia 2024

Doradca ds. Obsługi Klienta

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Chcesz pracować w dynamicznym środowisku, gdzie Twoje umiejętności komunikacyjne będą kluczem do sukcesu? Dołącz do naszej wspaniałej ekipy i wspólnie stwórzmy wyjątkowe doświadczenie klienta! Miasto Mody Ptak poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Obsługa Klienta - telefonicznie i poprzez e-mail

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • Współpraca z zespołem, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem

  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy

  • Okresowo udział w kampaniach promocyjnych na terenie Centrum Hurtowego

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy STACJONARNEJ w biurze w Rzgowie, najchętniej w pełnym wymiarze godzin (mile widziane także osoby ze statusem ucznia/studenta zaocznego)

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność

  • Zaangażowanie w realizowany projekt

  • Dobra organizacja pracy połączona z umiejętnością pracy w grupie

  • Przyjmujemy również osoby bez wcześniejszego doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy, ważny jest otwarty umysł, pozytywne podejście i chęć do nauki

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (Umowa Zlecenia/Umowa o Pracę)

  • Pracę od poniedziałku do piątku, na jedną zmianę, w godzinach biurowych

  • Pracę w przyjaznym zespole, przy realizacji ciekawego projektu, w atmosferze nieprzypominającej korporacyjnego call centre​

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy (dla najlepszych, możliwość udziału w zagranicznych targach, awans do działu handlowego/targowego)

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz części premiowej

  • Możliwość korzystania z rabatów u naszych partnerów

  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym, dofinansowanie do opieki medycznej i karty sportowej

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 913009625