2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Białystok
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane Dzisiaj o 10:30

Doradca ds. Nieruchomości

Wynagrodzenie

6 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Dołącz do naszego zespołu biura nieruchomości!

Czy jesteś ambitnym i zmotywowany na wyniki agentem nieruchomości? Jeśli tak, to zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu! Szukamy osób, które są pasjonatami nieruchomości i chcą budować długotrwałą karierę w tej branży.

Tworzymy zespół specjalistów ds. nieruchomości do obsługi rynku na terenie Białegostoku i nie tylko. Oferta skierowana jest do osób, które chcą rozpocząć lub kontynuować swoją karierę w branży nieruchomości.

Jeżeli nie masz doświadczenia to nie szkodzi. NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! W ramach współpracy oferujemy cykl szkoleń z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Naszym Agentom oferujemy:

- przejrzysty system prowizyjny (bez górnej granicy wynagrodzenia)

- wewnętrzne szkolenie wdrożeniowe oraz zewnętrzne szkolenia sprzedażowe

- dostęp do naszej bazy klientów

- stałe wsparcie na każdym etapie kariery

- skuteczne działania marketingowe, które pomogą w sprzedaży nieruchomości

- elastyczny czas pracy

- pomoc w budowaniu własnej marki osobistej.

Zakres obowiązków:

- obsługa powierzonych nieruchomości

- pełne wsparcie klienta w procesie sprzedaży / kupna, przygotowywanie ofert, prezentowanie nieruchomości, negocjowanie warunków transakcji, przygotowanie dokumentów, współpraca z notariuszem

- systematyczne pozyskiwanie nowych ofert do sprzedaży lub wynajmu w celu utworzenia własnej bazy nieruchomości

- nawiązywanie i budowanie relacji z klientami (zarówno sprzedającymi jak i kupującymi)

- monitorowanie zmian na rynku nieruchomości

- dobra umiejętność obsługi komputera i podstawowego oprogramowania,

Od Agentów oczekujemy:

- prawo jazdy

- umiejętność zarządzania pracą własną, bez nadzoru przełożonego

- dyspozycyjność

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów - Jeżeli jesteś osobą, która nie ma problemów w nawiązywaniu kontaktów i uwielbiasz rozmawiać z ludźmi zarówno przez telefon, jak face to face to ta praca jest dla Ciebie stworzona

- determinacja w realizacji celów, samodyscyplina i energia w działaniu

- chęć podnoszenia kompetencji i kwalifikacji

- wysokiej kultury osobistej

- zaangażowania i rzetelnej pracy

APLIKUJ! Wyślij swoje CV lub po prostu napisz 2/3 zdania dlaczego chcesz z nami pracować, skąd jesteś i co możesz zaoferować.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 858518069