2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Katowice
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 22 maja 2024

Doradca ds. nieruchomości

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Oferta Pracy: Doradca ds. nieruchomości - Katowice

FSK Management Sp. z o.o. poszukuje dynamicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Doradca ds. Nieruchomości. Jeśli jesteś osobą z pasją do nieruchomości, lubisz pracować z ludźmi i masz umiejętności negocjacyjne, ta oferta jest dla Ciebie!

Miejsce pracy: Katowice

Forma zatrudnienia: Umowa B2B

System wynagrodzenia: prowizyjny

Twoje zadania:

- Aktywne poszukiwanie nowych klientów i nieruchomości do bazy.

- Prezentacja nieruchomości klientom.

- Prowadzenie negocjacji i finalizacja transakcji.

- Utrzymywanie trwałych relacji z klientami.

- Monitorowanie rynku nieruchomości oraz aktualnych trendów.

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

- Hybrydowy model pracy, umożliwiający elastyczne godziny pracy i połączenie pracy zdalnej z pracą w biurze.

- Atrakcyjny system prowizyjny, motywujący do osiągania wysokich wyników.

- Wsparcie merytoryczne i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

- Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Wymagania:

- Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami.

- Wysoka kultura osobista oraz profesjonalizm.

- Samodzielność i dobra organizacja pracy.

- Znajomość rynku nieruchomości w Krakowie i okolicach.

- Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód będzie dodatkowym atutem.

- Doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a, wyślij swoje CV!

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę z FSK Management Sp. z o.o. Zapraszamy do aplikowania i życzymy powodzenia!

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 920125776