2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Mława
Dodane 09 kwietnia 2024

Doradca do spraw sprzedaży w sieci Sleeping Expert

Wynagrodzenie

4 242 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Ogólnopolska sieć salonów wyposażenia sypialni Sleeping Expert poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży w salonie w Mławie.

Szukamy osoby na pełen etat, praca od zaraz.

Zakres obowiązków:

sprzedaż elementów wyposażenia sypialni w salonie meblowym

dbanie nad jakością ekspozycji mebli w salonie

dbanie o czystość salonu

Oferujemy:

umowę o pracę

stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedażowych (pensja podstawowa + prowizja od sprzedaży)

szereg szkoleń produktowych i sprzedażowych

pracę w młodym i dynamicznym zespole

Swoje CV proszę wysyłać w wiadomości OLX

Lokalizacja

Mława,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mława
ID: 910526294