2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Oława
Dodane 21 maja 2024

Doradca Biznesowy / Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Jesteśmy wydawcą Lokalnych Informatorów Teleadresowych, systemu LIT.pl, który buduje i pozycjonuje strony internetowe oraz Infolinii LIT, która łączy klientów z firmami. Dostarczamy nowych klientów oraz nowe zlecenia lokalnym firmom, które korzystają z naszych usług. W związku z rozwojem szukamy osób do pracy na stanowisko:

DORADCA BIZNESOWY / PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: Powiat Oławski + okoliczne powiaty - Praca w terenie

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów biznesowych

  • Utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami

  • Przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych

  • Negocjowanie warunków sprzedaży i współpracy

  • Podpisywanie umów

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

Wymagamy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Samodzielności w prowadzeniu rozmowy handlowej i znajomości technik sprzedaży

  • Pozytywnego nastawienia i determinacji w osiąganiu założonych celów

  • Chęci do zarabiania większych pieniędzy

  • Umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży usług dla biznesu, ubezpieczeń lub doradztwa

Dlaczego z Nami?

  • Jesteśmy stabilną firmą nastawioną na rozwój

  • Obsługujemy wyłącznie klientów biznesowych

  • Wspieramy Lokalny Biznes

  • Wprowadzamy nowoczesne i przyszłościowe rozwiązania techniczne

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z dobrą podstawą i prowizją

  • Pracę ze sprawdzonym i dobrym produktem produktem

  • Szkolenia i podnoszenie kompetencji

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon)

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja [małpa] lit.pl lub poprzez OLX

Więcej informacji udzielamy telefonicznie

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 650917140