2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Zielona Góra
Dodane 21 maja 2024

DOBRA PRACA na magazynie w Niemczech, zakwaterowanie 16€

Wynagrodzenie

12 000 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Niewielka firma poszukuje pracowników fizycznych (zarówno kobiet jak i mężczyzn), do pracy przy przygotowaniu towarów do wydania, dla jednego z czołowych magazynów żywności w Niemczech.

Rozpoczęcie pracy po uzgodnieniu możliwe od ZARAZ..

Miejcie pracy: Verden (Aller)ok. 40 km od Bremen i ok. 70 km od Hanoweru

Wymagania:

  • Chęci do pracy,

  • Własna działalność (lub jej założenie) w Polsce,

  • NIE wymagamy znajomości j. Niemieckiego

Obowiązki:

  • Układanie kartonów/opakowań zgodnie z wytycznymi,

  • Wydawanie i etykietowanie towarów,

  • Załadunek i rozładunek kontenerów (mężczyźni),

  • Mycie pomieszczeń magazynu,

Oferujemy:

  • Dobrą stawkę godz,

  • Pomoc w organizacji przyjazdu,

  • Zakwaterowanie na czas pracy w niedalekiej okolicy,

  • Praca w systemie jednozmianowym,

  • Możliwość nadgodzin

  • Legalną prace oraz pomoc w jej rozliczeniu,

  • Częste wyjazdy na weekend do Polski (głownie okolic Zielonej Góry, Sulechowa, Świebodzina)

  • Przede wszystkim dobrą atmosferę w zgranym, otwartym na "nowych kolegów/koleżanki" zespole,

Proszę o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem portalu OLX, Aplikacje proszę wysyłać wraz z załączonym CV. Informujemy ze odpowiemy na wybrane oferty.

Osoby zainteresowane ofertą proszę o nadesłanie CV z dopisana klauzurą :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 696893099