2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Gliwice
  7. Obsługa produkcji - Łabędy
Dodane 20 maja 2024

DAM PRACĘ PRACA ! Operator Frezer CNC - Gliwice

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Łabędy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Frezer Operator – Programista: frezarki CNC

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników na stanowisko Operator frezarek CNC

Ustawienie i obsługa centrum obróbczych 3 osiowych ze sterowaniem Haidenhain, Fanuc

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie elementów na podstawie dokumentacji technicznej / CAM

  • Obsługa frezarek numerycznych CNC

  • Dobór narzędzi

  • Przygotowanie i uzbrojenie frezarki CNC

  • Ustawianie detalu na maszynie

  • Obróbka detalu zgodnie z dokumentacją techniczną

  • Kontrola jakości w trakcie procesu produkcyjnego

  • Dbałość o powierzone narzędzia oraz maszynę

  •  Nadzór nad prawidłową pracą maszyny

  • Jednostkowa produkcja

 Wymagania:

Doświadczenie w obsłudze obrabiarek CNC

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość narzędzi pomiarowych

  • Znajomość narzędzi skrawających

  • Dokładność, zaangażowanie i chęć do pracy

  • Chęć podnoszenia kwalifikacji

  • Wysoka jakość pracy, dokładność, samodzielność

  • Zaangażowanie w powierzone zadania

 Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę. Stałe zatrudnienie po okresie próbnym.

ABSOLWENCI MILE WIDZIANI

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i realizacji planu pracy

  •  Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia, kursy

  • Możliwość przyuczenia do zawodu kandydatów z mniejszym doświadczeniem

  • Benefity (premie, ubezpieczenie grupowe)

  • Spokojną atmosferę pracy

CV prosimy przesyłać na adres mailowy.

 Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Łabędy
ID: 844071568