2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Czarnków
Ewa
Dodane 24 kwietnia 2024

Czarnków - Szukamy kierownika do salonu Orange

Wynagrodzenie

5 300 - 7 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czarnków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Szukamy Kierownika do salonu Orange w Czarnkowie.

Oferujemy:

• umowę o pracę

• składowe wynagrodzenia: podstawa - 5.000 zł brutto, po okresie wdrażania (maks. po 2 mc): 5.300 zł brutto, ponadto premia sprzedażowa wypłacana w salonach zlokalizowanych w miejscowościach liczących poniżej 25 tys. ludności wynosiła dla stanowiska kierowniczego około 2.000 zł brutto średnio miesięcznie, z potencjałem osiągnięcia lepszych wyników i wyższych premii

• ciekawą pracę w dużej, nowocześnie zarządzanej firmie

• podnoszenie kwalifikacji zawodowych

• możliwość osobistego rozwoju (bezpłatne szkolenia)

• kontakt z najnowocześniejszymi technologiami

Zadania:

• zarządzanie podległym zespołem sprzedażowym

• realizowanie wytyczonych celów ilościowych i jakościowych

• dbanie o wizerunek marki oraz dobre imię podległego salonu sprzedaży

• rozliczanie podległych pracowników z wyników ich pracy

Wymagania:

• wykształcenie minimum średnie (matura)

• doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników -1 rok

• znajomość standardów obsługi klienta

• znajomość pakietu office (Word, Excel)

• dodatkowym atutem będzie znajomość branży telekomunikacyjnej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Czarnków,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Czarnków
ID: 909213434