2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Łódzkie
  6. Cukiernik, piekarz - Łódź
  7. Cukiernik, piekarz - Śródmieście
Dodane 28 maja 2024

Cukiernik - kawiarnia w centrum Łodzi

Wynagrodzenie

4 242 - 6 375 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dołącz do zespołu pracowników najlepszego hotelu w Łodzi. Naszym pracownikom stwarzamy przyjazne miejsce pracy, gdzie mogą się doskonalić i rozwijać swoje umiejętności. Aktualnie poszukujemy Cukiernika.

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie dań zgodnie z recepturami oraz ze standardami w celu osiągnięcia najwyższego stopnia zadowolenia gości

  • posiadanie pełnej wiedzy na temat obowiązującego menu, codziennych funkcji oraz promocji

  • utrzymywanie i przestrzeganie norm sanitarnych, higieny i bezpieczeństwa

  • racjonalne gospodarowanie towarem oraz nadzór nad gospodarką magazynową

  • przestrzeganie procedur, zasad oraz standardów obsługi

Wymagania

  • wykształcenie gastronomiczne oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych (SANEPID)

  • dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie i sumienność

  • umiejętność budowania dobrych relacji z zespołem

  • komunikacja w języku polskim lub angielskim

  • pracy w systemie zmianowym, w weekendy oraz święta

Oferujemy

  • pracę w prestiżowej firmie, pracę opartą na wzajemnym szacunku i miłej atmosferze

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie/umowy o pracę/kontrakt B2B

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, programu sportowego oraz ubezpieczenia zdrowotnego

  • motywacyjne wynagrodzenie oraz uczestnictwo w hotelowym planie premiowym.

  • posiłki pracownicze

  • zniżki na produkty i usługi

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 916691632