2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Mazowieckie
  6. Cukiernik, piekarz - Duchnice
Klaudia Ziontek
Dodane 18 czerwca 2024

Cukiernik - catering dietetyczny

Lokalizacja

Duchnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Do jednej z największych firm w Polsce zajmującej się cateringiem dietetycznym zatrudnimy Cukiernika.

Zadania :

  • Przygotowywanie posiłków / wyrobów cukierniczych zgodnie z przyjętymi recepturami i wzorcami;

  • Dbałość o najwyższą jakość surowców wykorzystywanych przy produkcji posiłków / wypieków i wyrobów cukierniczych;

  • Ścisła współpraca z kierownikiem zmiany;

  • Przestrzeganie procesów, zasad oraz standardów działu i zakładu.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie gastronomiczne;

  • Doświadczenie na ww. stanowisku;

  • Praktyczna znajomość systemu HACCP;

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w żywieniu zbiorowym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w godzinach 13:00-21:00;

  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia;

  • Pracę w zakładzie produkcyjnym w Duchnicach;

  • Pracę w jednej z wiodących firm na rynku cateringów dietetycznych;

  • Prywatną opiekę medyczną i grupowe ubezpieczenie na życie;

  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Całodzienne wyżywienie i pyszną kawę :)

Zapraszamy!

Zespół Nice To Fit You

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Duchnice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Duchnice
ID: 919883066