2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Szczecin
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Centrum
Dodane 13 maja 2024

Cukiernia Sowa Szczecin

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Cukiernia Sowa to najlepsza w Polsce i dynamicznie rozwijająca się sieć 168 cukiernio-kawiarni , działająca od 1946r.

 Cukiernia Sowa poszukuje pracownika na stanowisko: Sprzedawca na terenie Szczecina.

Prosimy o składanie CV w formie elektonicznej lub osobiście w Cukierni Sowa.

Twoje zadania:

  • profesjonalna obsługa Gości

  • przygotowanie i sprzedaż produktów z naszej oferty

  • dbanie o wizerunek i estetykę naszej Cukierni

  • dyspozycyjność

 Oczekujemy od Ciebie:

  • uśmiechu i pozytywnego nastawienia w kontaktach z Gośćmi

  • umiejętności współpracy w zespole

  • odpowiedzialności i zaangażowania w pracę

  • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy :

-umowę o pracę;

-zniżki na wyroby cukiernicze;

- bezpłatne szkolenia baristyczne, kasowe i sprzedażowe .

-realne możliwości rozwoju i zdobycia nowych umiejętności

-pakiet medyczny

Możliwość zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin lub w oparciu o umowę zlecenie.

Wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 613753230