2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Dąb
Dodane 06 maja 2024

CROCS Katowice - sprzedawca

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Dąb

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy osobę na stanowisku SPRZEDAWCA/DORADCA KLIENTA w sklepie firmowym CROCS SILESIA CITY CENTER w Katowicach.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-obsługa klienta zgodna ze standardami firmy,

-realizacja planów sprzedażowych,

-dbanie o wizerunek sklepu według zasad VM,

-przygotowanie towaru do sprzedaży.

-przyjmowanie dostaw,

-dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy,

WYMAGANIA:

-mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

-umiejętność pracy w zespole,

-zaangażowanie w wykonywaną pracę,

-odpowiedzialność,

-dyspozycyjność (również w weekendy),

-wielozadaniowość,

-pozytywne nastawienie do pracy oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktu.

OFERUJEMY:

-zatrudnienie na umowę zlecenie,

-wynagrodzenie 27,70 brutto/godzina,

-elastyczny grafik pracy,

-zniżki pracownicze,

-miłą atmosferę w pracy.

W zgłoszeniu prosimy o przesłanie CV z poniższą klauzulą dotyczącą przetwarzania danych:

Aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji prosimy o dodanie poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąb
ID: 916449025