2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Copywriting
  5. Copywriting - Wielkopolskie
  6. Copywriting - Poznań
  7. Copywriting - Jeżyce
Dodane 07 maja 2024

Copywriter | Agencja Interaktywna

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Agencja interaktywna Borbis Media oferująca kompleksową obsługę firm w zakresie marketingu internetowego, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do zespołu nowej osoby na stanowisko:

COPYWRITER

/praca hybrydowa, dodatkowa – dla studentów dziennych/

dłuższa współpraca

ZADANIA:

  • pisanie artykułów na blogi firmowe o różnej tematyce,

  • tworzenie tekstów na potrzeby pozycjonowania,

  • przygotowywanie opisów na strony internetowe.

WYMAGANIA:

  • umiejętność i łatwość tworzenia tekstów,

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego (w tym: zasad ortografii, stylistyki i interpunkcji),

  • samodzielność, dokładność i odpowiedzialność,

  • umiejętność selekcjonowania informacji oraz wykorzystywania ich przy tworzeniu treści,

  • mile widziany status studenta.

OFERUJEMY:

  • pracę hybrydową w nowoczesnym biurze w centrum Poznania,

  • pracę w niepełnym wymiarze na podstawie umowy zlecenie,

  • przyjazną atmosferę w pracy z młodym zespołem,

  • samodzielne stanowisko pracy,

  • elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku z możliwością częściowej pracy zdalnej,

  • pyszną kawę z ekspresu w nieograniczonych ilościach :)

  • możliwość dołączenia do programu Multisport.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Prześlij do nas przykładowy tekst o długości około 3000 znaków przez formularz lub na adres podany w ogłoszeniu, a także CV wraz z załączoną klauzulą o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji do pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Borbis Media z siedzibą w Poznaniu, zgodnie z ustawą z Art. 6 Ust 1 Lit. A Ogólnego Rozporządzenia Ochrony danych Osobowych Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

Administratorem danych osobowych jest Borbis Media Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-853), przy ul. Poznańskiej 56/2, NIP: 78********-69. Administrator zbiera dane osobowe od kandydatów na pracowników w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 916674661