2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Kołobrzeg
Dodane 31 maja 2024

Cieśla Szalunkowy - Zbrojarz

Wynagrodzenie

35 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma budowlana kpbud sp. z o.o. zatrudni pracowników na stanowisko cieśla szalunkowy - zbrojarz:

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy stawianiu konstrukcji betonowych na terenie budowy;

  • Zbrojenie;

  • Wykonywanie szalunków;

  • Zalewanie betonu;

  • Demontaż i prace porządkowe;

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole;

  • Doświadczenie na wybranym stanowisku;

To oferujemy

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania;

  • umowę o pracę na pełny etat, możliwość długoletniej współpracy,

  • odzież roboczą i ochronną, narzędzia pracy,

  • premię za polecenie pracownika,

  • posiłki regeneracyjne,

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 919733527