2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Jasionka
Grupa ERBUD
Dodane 25 kwietnia 2024

CIEŚLA SZALUNKOWY - praca w Belgii - organizujemy cały wyjazd

Lokalizacja

Jasionka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

NASZA OFERTA:

  • stawkę godzinową - przedział od 18,38 euro brutto

  • dodatek żywnościowy

  • roczną premie - fundusz OPOC

  • polską umowę o pracę

  • darmowe zakwaterowanie – mieszkania z pokojami (2 osobowe)

  • bezpłatny przyjazd i zjazd z kontraktu

  • możliwość wyjazdu z okolic swojego miejsca zamieszkania, w indywidualnie ustalonym terminie, (organizujemy cały wyjazd)

  • bezpłatny lokalny transport do/z pracy

  • pełen komplet odzieży roboczej

  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach

  • miesięczna wypłata zawsze na czas

  • kierownictwo budowy komunikujące się w języku polskim

  • stabilność zatrudnienia (ciągłość kontraktów)

  • zatrudnienie w Grupie ERBUD, 33 lat na rynku budowlanym

Wymagania:

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • potrafisz czytać rysunek techniczny,

  • jesteś gotowy do wyjazdu do pracy za granicą,

Zadania:

  • wykonywanie szalunków pod schody betonowe, belki, wieńce, słupy, ławy, wykonywanie konstrukcji drewnianych,

  • wykonywanie pomiarów,

  • praca z rysunkiem technicznym.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jasionka,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jasionka
ID: 875259605