2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Katowice
  6. Praca za granicą - Śródmieście
ALEKSANDRA MIESZKALSKA
Dodane Dzisiaj o 15:49

cieśla szalunkowy | 2600€ - 3400€ | Niemcy | PERI DOKA | bez języka

Wynagrodzenie

11 000 - 14 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja online

Opis

Wyjedź za granicę i zarabiaj w euro

Bez języka obcego. Wszystko zorganizowaliśmy dla Ciebie: transport, zakwaterowanie i opiekę polskojęzycznych koordynatorów.

Aplikuj szybko bez CV, zajmie Ci to tylko kilka sekund! Zadzwonimy do Ciebie i porozmawiamy o szczegółach nowej pracy.

oferujemy

  • stawka 15.70 euro na godzinę, a po okresie próbnym wzrasta do 18 - 20 euro na godzinę
  • umowę o pracę na warunkach polskich
  • dodatki: +125% stawki godzinowej powyżej normatywu - sobota liczona jako normatyw, za niedzielę dodatkowe +175% stawki godzinowej, za pracę w święta (200%), godziny nocne (120%)
  • premia 150 euro miesięcznie za brak nieobecności
  • dodatkowe 100 euro miesięcznie za rolę kierowcy auta służbowego, jeśli chcesz
  • zorganizowane wyposażone mieszkanie i samochód służbowy
  • pracę w Niemczech m. in.: Berlin, Hamburg, Fehrman, Rastatt, Stuttgart, Norymbergia, Nürnberg – Würzburg, Drezno i inne
  • opieka polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
  • benefity: kartę sportową, ubezpieczenie, dofinansowanie do wypoczynku, pożyczkę mieszkaniową, opiekę medyczną
  • możliwa praca w nadgodzinach, jeśli chcesz
  • bezpłatny sprzęt i ubiór roboczy
  • realną możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

zadania

  • praca z różnymi systemami szalunkowymi
  • wykonywanie szalunków tradycyjnych oraz systemami PERI, DOKA
  • montaż konstrukcji systemowych na podstawie dokumentacji technicznej

oczekujemy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 917407441