2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Mazowieckie
  6. Manager restauracji - Warszawa
  7. Manager restauracji - Praga-Północ
Dodane 20 kwietnia 2024

Chicago 's Pizza zatrudni kierownika restauracji i kierownika zmiany

Wynagrodzenie

5 000 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyKadra kierownicza

Opis

OPIS

Sieć restauracji Chicago' Pizza poszukuje Managerów i kierowników zmiany zarządzających zamówieniami oraz koordynujących pracę zespołu.

Możliwość pracy w jednej z naszych lokalizacji: BEMOWO, PRAGA POŁUDNIE, MURANÓW, TARCHOMIN, BIELANY, SASKA KĘPA, URSYNÓW.

Praca 15-20 dni w miesiącu.

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem pracowników zgodnie z obowiązującymi zasadami

  • Sporządzanie raportów dotyczących działalności operacyjnej restauracji

  • Zapewnianie wysokiego poziomu obsługi Gości poprzez miłą i profesjonalną obsługę

  • Układanie tras dla kierowców oraz koordynacja ich pracy

  • Rozliczanie zmian

  • Współpraca z pozostałymi restauracjami sieci

  • Wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in. dbanie o sprzęty, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

  • Wsparcie restauracji w realizacji wyznaczonych celów

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętności podejmowania decyzji

  • Dobra organizacja pracy

  • Dyscyplina i sumienności

  • Pozytywne nastawienie do pracy i gości restauracji

  • Pozytywna energia i pomysłowość

  • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

To oferujemy:

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń, które zapewnia Ci dobry start i przygotują do pracy na stanowisku

  • Uczciwą pracę z jasnymi zasadami i wynagrodzeniem zawsze na czas

  • Stabilne zatrudnienie dla osób w różnym wieku i różnym doświadczeniem

  • Elastyczne godziny pracy dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb

  • Możliwości rozwoju i awansu

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 867594056