2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Miechucino
Dodane Dzisiaj o 12:59

Brygadzista produkcji oraz magazynu / Koordynator

Lokalizacja

Miechucino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

METAL-SERWIS Sp. z o.o. to stabilne, nowoczesne przedsiębiorstwo z ponad 30 – letnią tradycją. Nasza firma specjalizuje się w szeroko pojętej działalności z zakresu obróbki metali. Posiadamy szeroki park maszynowy oraz duże możliwości produkcyjne.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Brygadzista produkcji oraz magazynu / Koordynator

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja planów produkcyjnych,

  • Nadzór nad postępem prac oraz bieżąca kontrola ich realizacji,

  • Zarządzanie podległym zespołem (pracownicy produkcyjni oraz magazynier),

  • Raportowanie wyników pracy do przełożonych,

  • Nadzór nad przestrzeganiem ustalonych standardów jakościowych, BHP i dyscypliny pracy.

Nasze wymagania:

  • Predyspozycje do bycia liderem, umiejętność zarządzania oraz motywowania podległego zespołu,

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • Doświadczenia w pracy w branży metalowej – obróbka skrawaniem, obsługa maszyn CNC,

  • Uprawnienia oraz umiejętność obsługi wózka widłowego,

  • Biegła znajomość obsługi komputera,

  • Umiejętności obsługi narzędzi i urządzeń pomiarowych,

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Sumienności i odpowiedzialności za powierzone zadania.

Mile widziane:

·         Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·         uprawnienia do obsługi suwnic oraz żurawi.

To oferujemy:

- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- wynagrodzenie stałe + premie za dobrze wykonywaną pracę i zaangażowanie,

- dodatek stażowy,

- premia za polecenie pracownika,

- ubezpieczenie na życie - szkolenie i wdrożenie,

- przyjazną atmosferę w pracy.

METAL-SERWIS SP. Z O. O.

www.metal-serwis.pl

Miejsce pracy: ul. Szlak Kaszubski 13, 83-334 Miechucino

Zainteresowanych prosimy o wysłanie swojego CV na podany adres e-mail, bądź kontakt telefoniczny. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Miechucino,

Pomorskie

Pomorskie, Miechucino
ID: 919826075